REZERVOVÁNO - Lešany - okr. Benešov - byt 3+1 s lodžií, zahradou, 2 x sklep, 2 x parkovací stání

Prodej bytu 3+1 po rekonstrukci, 98 m² s lodžií, zahradou, 2 x sklep, 2 x parkovací stání


Lešany - okr. Benešov

Cena: 4 750 000,- Kč 

Lešany jsou obec ve Středočeském kraji, okrese Benešov. Rozkládá se asi 15 km od Benešova. Žije zde ca 900 obyvatel. Jsou známé svým barokně-klasicistním zámkem a především vojenským muzeem, které leží 2 km severovýchodně od středu obce.

A právě zde vám nabízíme jedinečnou příležitost k získání úžasného bytu v této malebné lokalitě. Tento prostorný a elegantní byt nabízí nejen skvělé bydlení, ale také výhledy na okolní krajinu, které vám budou každý den připomínat krásy přírody.

Poloha tohoto bytu je jedním z jeho největších předností. Lešany jsou klidnou a přátelskou obcí s bohatou historií a jedinečným venkovským šarmem. Zároveň však zdejší dostupnost do Benešova a Prahy je nezpochybnitelná. Oba tyto důležité směry jsou snadno dosažitelné, což vám umožní užívat si výhod městského života, aniž byste se vzdálili od klidu venkova.

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří touží po kombinaci soukromí, pohodlí a přístupnosti. Disponuje moderním vybavením a prostorným rozložením, což ho činí skvělým místem k relaxaci a odpočinku po náročném dni. Dispozičně je řešen jako 3+1 s lodžií (orientovaná na západ). Ložnice (s orientací na sever), prostorný obývací pokoj se vstupem na zasklenou lodžii a dětský pokoj s vestavěným nábytkem na zakázku. V koupelně je sprchový kout, elektro kotel, který zajišťuje teplo a teplou vodu, toaleta je samostatná. Kuchyně je samostatná včetně veškerých spotřebičů. Užitná plocha bytu činí 98,73 m2.

K bytu náleží dva sklepy, z nichž jeden je využívaný jako plnohodnotná pracovna s dostatkem dalších úložných prostor, druhý jako prádelna, taktéž s dostatečným dalším prostorem. Před domem jsou pro byt vyhrazena dvě parkovací stání a třešničkou na dortu je zahrada, která vám bude sloužit jako oáza klidu. Bazén pro děti k nekonečné zábavě, ale také krb a grilovací prostor pro uvolněné večery pro celou rodinu nebo posezení s přáteli na prostoru o velikosti 198 m2.

Autobusová linka č. 332 vás doveze na zastávku Praha - Budějovická anebo do centra Benešova. V obci je školka, škola, dětské hřiště, potraviny, pizzerie a další.

Nezmeškejte příležitost vlastnit byt, který zaručuje dokonalou harmonii mezi klidem venkova a pohodlím města.

  • dobrá dopravní dostupnost do Prahy i Benešova
  • částečná občanská vybavenost
  • škola i školka
  • krásné okolí  
  • byt po rekonstrukci
  • kuchyňská linka s veškerými spotřebiči
  • lodžie
  • 2 x prostorný sklep
  • 2 x parkovací stání
  • zahrada s krbem a krytým posezením

Napište mi


Soubor

Radek Pajič | Reality Praha

Vysočanská 234/95
190 00 Praha 9

+420 603 378 390
reality@radekpajic.cz

IČO: 751 92 195
DIČ: CZ8208194775

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Úřad městské části Praha 9