PRODÁNO - Malá Strana - Újezd - designový byt

Videoprohlídka

Podívejte se, jak vypadá nemovitost a její blízké okolí. Doporučuji si zapnout zobrazení na celou obrazovku pro opravdový zážitek.

Prodej designového bytu 2+kk (100,2 m2) v samém srdci Prahy - Malá Strana


Praha – Malá Strana - Újezd 415/15

Cena: 15.500.000,- Kč

Malá Strana dozajista patří mezi nejvyhledávanější části Prahy. Neformální restaurace a kavárny lemující úzké ulice, zahrady a parky s úžasnou podívanou tomuto místu dodávají neopakovatelnou atmosféru.

Cihlový dům, ve kterém se byt nachází, volně navazuje na Petřínské zahrady. Petřín není pouze místem, kam se zamilovaní lidé vydávají na romantické procházky. Menší sestru pařížské Eiffelovy věže vyhledávají i ti, kteří chtějí navštívit hvězdárnu, projít překrásné parky a sady nebo se pokochat nezapomenutelným výhledem na celou Prahu. Pokud si budete chtít odpočinout od ruchu velkoměsta, Petřínské zahrady Vám budou sloužit jako oáza klidu a pohody.

Byt se nachází v posledním patře (6.p.) a prošel kompletní a nákladnou rekonstrukcí za využití bytového architekta. Vznikl tak nádherný a funkční celek, který si jednoduše zamilujete. Při rekonstrukci byly použity nadstadardní materiály jako dřevěná dubová podlaha GOTHIC Kolonial, která se vyznačuje strukturovaným povrchem, kde suky jsou tmeleny a následně je podlaha upravena tvrdým voskovým olejem OSMO.

Nádherné litinové retro radiátory s originálními ventily od společnosti Laurens vás potěší životností na hranici 100 let. Tyto radiátory jsou díky velice dobrým akumulačním vlastnostem vhodnou volbou pro dlouhotrvající vyhřívání velkých a chladných zámeckých nebo měšťanských či selských místností. S bytem si tak poradí s minimálními náklady. Litinové radiátory ArtDeco jsou sestavovány, testovány i upravovány ručně a s odbornou péčí.

Veškerý nábytek je vyrobený na míru. Stropní a podlahové lišty vyrobila belgická firma ORAC DECOR. Okna jsou nová, dřevěná s parapety z pálených tašek. Interiér doplňuje pálený cihlový pásek.

Kuchyňská linka na míru je vybavena spotřebiči MIELE, ručně vyráběný a malovaný obklad z Mexika dává kuchyni punc exotiky.

Dvě koupelny v retro stylu RETRO KERASAN (SAPHO) jsou jako vystřižené z dob minulých, dokonale umocněné vodovodními bateriemi a sprchami série ANTEA s bronzovou povrchovou úpravou. V každé z koupelen jsou retro obklady a dlažba NUEVO MONASTERIO s matným povrchem, patinou a nepravidelnými okraji dlaždic.

Porcelánové retro vypínače a zásuvky Fontini jsou dílem tradičního španělského výrobce. Jedinečné zpracování a oblíbený retro styl vypínačů dodává prostoru hravost a vtip. 

  • naprosto výjimečná lokalita
  • byt je kompletně zařízený
  • původní repasované bezpečnostní dveře
  • napojení na bezpečnostní systém
  • kuchyně se spotřebiči značky MIELE
  • dvě koupelny s toaletou
  • samostatná technická místnost se spotřebiči značky MIELE (pračka a sušička)
  • nový výtah
  • nové rozvody
  • tramvajová zastávka "Újezd" přímo před domem

Virtuální 3D prohlídka

Podívejte se, jak to v nemovitosti vypadá, postupujte a intuitivně si prohlídněte všechny prostory. Doporučuji si zapnout zobrazení na celou obrazovku pro opravdový zážitek.

Napište mi


Soubor

Radek Pajič | Reality Praha

Vysočanská 234/95
190 00 Praha 9

+420 603 378 390
reality@radekpajic.cz

IČO: 751 92 195
DIČ: CZ8208194775

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Úřad městské části Praha 9