PRODÁNO - Praha - Přední Kopanina – mezonetový byt 4+kk

Prodej mezonetového bytu 4+kk 131,4 m² + terasa 17,6 m2 a parkovací stání


Praha – Přední Kopanina

Cena: 9.990.000,- Kč

Městská část Praha - Přední Kopanina se rozkládá na severozápadním okraji hlavního města, nedaleko mezinárodního letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni. Historické jádro a dnes centrum obce leží na skloněné plošině, která je součástí České křídové tabule a je tvořena tzv. zlatými opukami bělohorského souvrství. Obcí protéká Únětický potok, který společně s hlubokým údolím dodává obci charakteristickou tvář a který také výrazně ovlivnil stavební rozvoj obce. Od roku 1974 je Přední Kopanina součástí hlavního města.

Přední Kopanina je díky své členitosti a malebnému zasazení v krajině vyhledávaným turistickým a cykloturistickým cílem na trasách vedoucích z okraje hlavního města směrem do Tuchoměřic a na Okoř, do Horoměřic, Únětic a Kozích hřbetů.

K aktivním spolkům patří rovněž místní fotbalový oddíl FC Přední Kopanina, jehož fotbalový stadion se zázemím je nejen dějištěm utkání Pražského přeboru, ale také vyhledávaným sportovištěm s vybavením pro stolní tenis, ricochet a saunou.

Přední Kopaninu proslavila přírodní památka Opukový lom. Vytěžená opuka se využívá při opravách pražských památkových budov, kdy nahrazuje původně použitý kámen. Na Hokešově náměstí se nachází Chráněná lípa.

Jedna z nejstarších českých sakrálních památek, Rotunda Sv. Máří Magdaleny pochází zřejmě již z 11. století, podle pověsti ji měla založit svatá Ludmila.

To vše se nachází v pěší vzdálenosti od bytu, stejně jako další občanská vybavenost např. restaurace, potraviny, úřad, autobusová zastávka. Zastávka linek 161, 312 a 907 Vás pohodlně doveze na metro A Bořislavka, do Premium Outlet Prague AirPort nebo na Mezinárodní letiště Václava Havla

Nedaleko od bytu se nachází Přírodní park Šárka - Lysolaje, který je jako stvořený k relaxu i sportovní aktivitě. Najdete zde mimo jiné koupaliště Džbán, Divoká Šárka, vyhlídku, hostinec a další

Dům se skládá pouze ze dvou bytových jednotek. Mezonetový byt byl postaven v roce 2008 a rekonstrukce proběhla v roce 2021. Je dispozičně řešen jako 4+kk o výměře 131,4 m2 s terasou o velikosti 17,6 m2, která díky své západní orientaci dává dostatek světla a slunce v průběhu dne. K bytu náleží jedno parkovací stání, které se nachází přímo u domu. Byt má samostatný vchod a nabízí také malou předzahrádku. Na půdě je k dispozici úložný prostor sloužící k uskladnění sezónních věcí. 

Přízemí se skládá ze zádveří (5,70 m2), koupelny se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a novým plynovým kotlem (4,90 m2) a dále se dostaneme do obývací části, která je rozdělena na kuchyňskou část, jídelnu a obývací pokoj o velikosti 50,70 m2

Po schodišti (3,20 m2) se dostaneme do patra se třemi pokoji, které mohou sloužit jako ložnice, dětské pokoje nebo hostinský pokoj/pracovna (19,60 m2 a 19,20 m2 a 16,30 m2), koupelnou s vanou, spchovým koutem, WC a umyvadlem (5,80 m2). Dva pokoje mají vstup na prostornou terasu o velikosti 17,60 m2. 

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. 

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - D

Virtuální 3D prohlídka

Podívejte se, jak to v nemovitosti vypadá, postupujte a intuitivně si prohlídněte všechny prostory. Doporučuji si zapnout zobrazení na celou obrazovku pro opravdový zážitek.

 • výhled do zeleně
 • vyhledávané turistické a cykloturistické místo
 • RD o dvou bytových jednotkách
 • vyhrazené parkovací stání součástí bytu
 • po rekonstrukci
 • prostorná terasa
 • 2 koupelny s WC (1x vana + sprchový kout, 1x sprchový kout)
 • nový plynový kotel
 • autobusová zastávka 1 min. od domu (pěšky)
 • mezinárodní letiště Václav Havel Praha 9 min. (autem)
 • Premium Outlet Prague AirPort 4 min. od domu (autem)
 • metro A Veleslavín a Bořislavka 10 min. (autem)

Napište mi


Soubor

Radek Pajič | Reality Praha

Vysočanská 234/95
190 00 Praha 9

+420 603 378 390
reality@radekpajic.cz

IČO: 751 92 195
DIČ: CZ8208194775

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Úřad městské části Praha 9