Reference

Radek Pajič pro naši rodinu řešil prodej nemovitosti. I přes velkou vzdálenost absolvoval množství návštěv se zájemci. Radek je profesionál, člověk s obrovským množstvím energie, v oboru realit se dobře vyzná a pracovat s ním je navíc dost zábavné. Určitě můžeme jeho služby doporučit.
Tereza S.
S realitním makléřem Radkem Pajičem jsem měla od začátku naší spolupráce dobré zkušenosti - vždy mi nabídl možnosti, výběr nechal na mě a do ničeho mě nenutil. Byl ke mě maximálně otevřený a vycházel vstříc mým požadavkům, i když to v danou chvíli nebylo v jeho prospěch. Pochopil, že provize přichází se spokojeným zákazníkem.....
Magda M.
Realitní makléř Radek PAJIČ je pro všechny správnou volbou. Neúnavný dříč, proaktivně nabízí nemovitost! Stále pozitivně naladěný, bezproblémový a zodpovědný! DOPORUČUJI!
Martin Lacina
Výborný rozhled v oboru a lokalitě Prahy, rychlost a predevším lidské a férové jednaní.
Lukáš J.
Radek Pajič měl na starost pronájem mého bytu. Ačkoli se jednalo “pouze” o pronájem, zajistil profesionálního fotografa, k inzerci využíval i jiné platformy než klasické realitní servery a nájemníka, kterého se mnou samozřejmě komunikoval, našel velice brzy. Prohlídky, smlouvy, předání bytu,.. o vše se výborně postaral. Po celou dobu mě také informoval o zájemcích a za mě nezbývá než maximálně doporučit. Jeho služby budu využívat nadále jak při pronájmech tak i případném prodeji. Radku, děkuji!
Lukáš Josefus

Je skvělé, když se můžete obrátit na člověka, který své práci rozumí, umí poradit a je vidět, že je pro něj práce koníčkem. Vřele doporučuji a děkuji Radkovi za jeho přístup.

Monika Přibylová
Naprosto profesionální přístup, vše zajistil vyřídil, doporučil, také profesionálního specialistu na financování. Vřele doporučuji. Pro nás do budoucna rodinný makléř. Děkujeme.
Tomáš Doleček
Radka Pajiče mohu doporučit, je to človek na svém místě.
Michaela Šmídová
Bydleli jsme v bytě, ale jak to tak bývá, byt už potřeboval rekonstrukci a nám se do ní úplně nechtělo. Nechtělo se nám stěhovat na dobu rekonstrukce někam do nájmu a celkově nám to nepřišlo jako úplně dobrý nápad. Rozhodli jsme se tedy udělat akci kulový blesk. Naším průvodcem byl Radek Pajič, který se o nás celou dobu staral a musíme přiznat, že to byl proces náročný a zdlouhavý - prodat stávající nemovitost, vyřešit nákup nové nemovitosti, prohlídky, jednání s prodávajícím i kupujícími, bylo toho opravdu hodně. Jsme rádi za Radkovu trpělivost, snahu nacházet řešení i v situacích, kdy jsme neviděli světlo na konci tunelu. Velmi si ceníme servisu, kdy jsme se mohli spolehnout, že co se řeklo, to platilo.
Petra Jakab

Napište mi


Soubor

Radek Pajič | Reality Praha

Vysočanská 234/95
190 00 Praha 9

+420 603 378 390
reality@radekpajic.cz

IČO: 751 92 195
DIČ: CZ8208194775

Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Úřad městské části Praha 9